מאמרים נוספים:

הצטרפו לעמוד הפייסבוק שלי וקיראו עוד תכנים

תקופת הגירושין היא תקופה לא קלה עבור בני הזוג וזאת בלשון המעטה. פירוק של תא משפחתי אינו קל אף פעם, והנושאים הרבים שיש להכריע לגביהם הופכים את העניין לנפיץ עוד יותר. הוסיפו לכך את העובדה כי בתווך מצויים ילדים רכים בשנים, אשר לעיתים ההורים חלוקים בגישות החינוך שלהם ובנושאים אחרים, והנה לכם מתכון בטוח למלחמה

אבל אפשר גם להימנע ממלחמה כזו! אפשר להתגרש ולא במלחמה.

הנה כמה כללים בנושא:

  1. שבו לשיחה גלויה עם בן/בת הזוג השני לגבי הרצון להתגרש/

  2. הפנימו שלכל אדם יש קצב אחר, בטח בנוגע לנושא כה רגיש ואמוציונאלי. אם יש צורך גשו לשיחה/מספר שיחות עם מטפל/ת זוגי שיוכל לסייע לעבד את הרגשות שעולים אצל כל אחד מכם, בכדי ששניכם תגיעו בשלים אל התהליך.

  3. קבלו החלטה משותפת שמה שלא יהיה אתם מתגרשים יפה. "יפה" משמעו בלי לכלוכים, בלי מלחמות, בלי צעדים חד צדדיים.

  4. זיכרו שפעם, כשהתחתנתם - היתה שם אהבה גדולה.

  5. שימו לנגד עיניכם כל הזמן וללא הרף- את הילדים שלכם, ואת מה שגירושין מכוערים יגרמו להם (כמעט בוודאות)- משבר, צלקת נפשית לשנים קדימה, פיתוח אי-אמון במסגרת זוגית, חוסר יכולת לפתור משב ומחלוקות בדרכי פשרה ושלום, מדבר לימודי וחברתי, ועוד....

  6. שאלו את עצמכם מה תוכלו לעשות בכסף שתוציאו על מלחמה משפטית- אולי תחלקו אותו ביניכם בשווה וכך תפתחו את החיים שאחרי הגירושין בצורה יציבה יותר? אולי תחסכו עבור הילדים לאוניברסיטה או לחתונה?

  7. אל תתייחסו אל כל הנושאים כקריטיים באותה מידה. הגדירו לעצמכם מראש איזה מהעניינים משמעותי יותר ואיזה פחות, גבשו את הגישה שלכם לכל אחד מהם וגם הגדירו לעצמכם מטרה. אם תהיו ממוקדים ותדעו מה חשוב לכם יותר ומה פחות, יקל עליכם להגיע להסכמות שתהיו מרוצים מהן.

מאות זוגות בהם טיפלתי עד היום הצליחו לסיים את הגישור בהצלחה ולחתום בסופו של הסכם גירושין כולל.

אם אתם מתלבטים האם גישור הוא ההליך הנכון לכם, אני מזמינה אתכם ליצור עימי קשר עוד היום ולהגיע לפגישת היכרות. זיכרו- אם החלטתם להתגרש, יש לכם אפשורת לעשות זאת בצורה מכובדת, ממוקדת, קצרה וזולה, שתאפשר לכם להישאר בני אדם, להמשיך להיות זוג הורים לילדיכם, ולקבל שליטה על חייכם שאחרי הגירושין.

מוזמנים ליצור עימי קשר עוד היום לקבלת פרטים !

 

בהצלחה!

 

כתובת המשרד:
רחוב קלאוזנר 2,
רעננה
09-7735419
054-4806911
iditalfa@gmail.com

קבלו במתנה את ״המדריך השלם לגירושין בראייה משפחתית״:


"המדריך מסביר בצורה פשוטה וברורה את היתרונות של גישור לגירושין, והקל עלינו
את ההחלטה לבחור בדרך הזו בכדי להתגרש במהירות ובצורה מכובדת ומשותפת, תודה!"

תודות מלקוחות