מאמרים נוספים:

הצטרפו לעמוד הפייסבוק שלי וקיראו עוד תכנים

אמנם אחרי הגירושין אתם כבר לא זוג, אבל לנצח תישארו זוג הורים לילדיכם!
לכן חשוב שתשאירו לכם פתח לתקשורת והידברות עם הצד השני, תשאירו אפשרות לעמוד ביחד בשמחות של הילדים, בגיוס לצבא, בסיום האוניברסיטה, בחתונה...

בהליכי גישור לגירושין שאני עורכת, אנו שמים במרכז את הצרכים שלכם, בני הזוג המתגרשים וגם של ילדיכם, ואם יש התלבטות תוך כדי התהליך בשאלות שונות- כמו איך ומתי לספר לילדים, מתי הזמן הנכון להפריד את המגורים ועוד, אנו נעזרים במומחים מקצועיים מתאימים, אשר יספקו את התשובות לכל התהיות וההתלבטויות שלכם.

התהליך שם דגש על התנהלות שקופה והדדית על בסיס הידברות ותקשורת זה עם זו בסיוע ובאמצעות תיווך שלי, אשר עוזר למסגר מחדש את העמדות של כל אחד מבני הזוג, להבין את הצורך והאינטרס העומד מאחוריהן, ולמצוא להן מענה מספק.

להבדיל מהליכי גירושין משפטיים בהם לרוב אנו עדים למאבק ארוך ומכוער, מלווה בהכפשות ומריבות, אשר לו גם עדים, במודע או שלא במודע, הילדים המשותפים, הרי שהליך גישור מתנהל באופן רגוע ושקול יותר, ומוכיח כי ניתן לפתור מחלוקת על דרך התגמשות ופשרה, תוך מציאת פתרון אמצע שמתחשב בצרכים והאינטרסים של שני הצדדים.

להתגרש בהליך גישור משמעו שהנזק וההשלכות של הגירושין על הילדים הינם מצומצמים משמעותית מהשלכות של מאבק גירושין ארוך בו הילדים עומדים בתווך, סופגים את המתח, המריבות והריקושטים שעפים בין ההורים, ופעמים רבות חשים שעליהם לבחור צד, ואף חוששים שמא זה יתפרש כבגידה באחד ההורים. אנו רוצים להשאיר את הילדים להתמודדות שילדים מסוגלים לה, ולא להעמיס עליהם וקונפליקטים שאין להם יכולת אמיתית להכיל בגילם הצעיר. 

בנוסף, חשוב להבין שככל שהעימות בין ההורים יהיה עוצמתי וחריף יותר כך מגבשים הילדים מסקנה שזוגיות הינה דבר שלילי, שנועד להרס, חורבן, ריב, מדון וכישלון. מסקנה כזו עבור ילד עלולה להיות בעתיד- וויתור על זוגיות משל עצמו בחייו הבוגרים... הדבר אף עלול להרחיק עוד יותר ולחבל במישורים נוספים בחיי הילד, כמו ביכולת לנהל יחסי עבודה תקינים, יחסים עם חברים, ועוד. 

לעומת זאת, כשאתם בוחרים להתגרש בדרך גישורית והסכמית, והילדים שלכם עדים לאופן השקול והמתון בו אתם פועלים, הרי שרעיון הזוגיות לא נפגם באופן קיצוני בעיניהם, הם מקבלים מסר שניתן לפתור מחלוקות בדרך של שיח ושל פשרה, מקבלים דוגמא לחשיבות היכולת להתגמש בחיים. זוגיות כבר לא תהיה שווה בעיניהם לאסון / ריב / מלחמה... הם יבינו שסיום מערכת יחסים יכול להתבצע בצורה שקולה, ויקחו מודל זה למערכות יחסיהם בעתיד, גם בזוגיות, גם בעבודה, ולמעשה בכל מישור ואספקט של חייהם.

כתובת המשרד:
רחוב קלאוזנר 2,
רעננה
09-7735419
054-4806911
iditalfa@gmail.com

קבלו במתנה את ״המדריך השלם לגירושין בראייה משפחתית״:


"המדריך מסביר בצורה פשוטה וברורה את היתרונות של גישור לגירושין, והקל עלינו
את ההחלטה לבחור בדרך הזו בכדי להתגרש במהירות ובצורה מכובדת ומשותפת, תודה!"

תודות מלקוחות