מאמרים נוספים:

הצטרפו לעמוד הפייסבוק שלי וקיראו עוד תכנים

הגישו נגדכם תביעת מזונות? קיבלתם בדואר תביעת גירושין? עיצרו ! לפני שאתם רצים לשכור עורכי דין ולהחריף את המאבק ע"י הגשת כתבי הגנה ותביעות חדשות, ייתכן ויש עדיין פתח להגיע להסכם גירושין כולל, על ידי ניהול משא ומתן מול עורכי הדין של הצד השני.  

מנסיוני, במקרים רבים ניתן "לעצור את השעון", להגיע להסכמות מול הצד השני ולנהל משא ומתן עד להסכם גירושין שיסיים את הנישואין בצורה מכובדת ושקולה, וימנע את הנזקים של הליך משפטי לשני בני הזוג ומעל לכל- לילדיהם.

במצב בו הגישו נגדכם תביעות אני מזמינה אתכם לפנות אלי מיידית עם קבלת כתב התביעה, על מנת שנבחן יחד את סיכויי ההגעה להסכם.

במצב בו יחל משא ומתן ביני לבין עורך/ת הדין של הצד התובע, אנו נשהה בהסכמה את לוח הזמנים להגשת כתבי הגנה/תגובות להליכים שנפתחו נגדכם, נודיע על כך לבית המשפט, וכך יהיה זמן מספק לנהל דין ודברים בצורה שקולה והגיונית מול הצד השני, ולתת הזדמנות אמיתית להגעה להסכם, במקום לנהל את ההליכים המשפטיים עד תומם.

לכן במקום להגיב בצורה אוטומטית, במקום להיכנע לקיצוניות של הצד התובע, נהגו בחוכמה, עיצרו וחישבו, אולי כדאי לתת הזדמנות למשא ומתן? הרי לנהל את התביעות אפשר תמיד, הן לא ייעלמו לשום מקום... אם הגעתם למסקנה שכדאי לתת הזדמנות כזו- פנו אלי עוד היום, אל תבזבזו זמן יקר, ונבחן ביחד את האפשרות להגיע להסכם.

כתובת המשרד:
רחוב קלאוזנר 2,
רעננה
09-7735419
054-4806911
iditalfa@gmail.com

קבלו במתנה את ״המדריך השלם לגירושין בראייה משפחתית״:


"המדריך מסביר בצורה פשוטה וברורה את היתרונות של גישור לגירושין, והקל עלינו
את ההחלטה לבחור בדרך הזו בכדי להתגרש במהירות ובצורה מכובדת ומשותפת, תודה!"

תודות מלקוחות