מאמרים נוספים:

הצטרפו לעמוד הפייסבוק שלי וקיראו עוד תכנים

אני עורכת דין ומגשרת, מומחית לדיני משפחה וגירושין, ועוסקת אך ורק בתחום זה. אני בעלת וותק של מעל 14 שנים בתחום, מייצגת בני זוג בהליכי גירושין בבתי המשפט ובתי הדין, ובמקביל עורכת הליכי גישור לגירושין המיועדים לזוג שהחליט להתגרש ומבקש לעשות זאת באופן מוסכם והדדי ולדלג על שלב ההליכים המשפטיים

לאחר שבמהלך שנים אלו ראיתי מאבקי גירושין בין בני זוג בבתי המשפט שחלק בלתי נפרד מהם היו הכפשות, לכלוכים ונזקים רבים שנגרמו במישרין ובעקיפין הן לבני הזוג והן לילדים, אני יכולה להבטיח לכם שאם רק תירצו בכך- אפשר להתגרש אחרת ! "אחרת" משמעו בדרך מכובדת, הוגנת, נקייה, משתפת, על בסיס של שקיפות מלאה בין הצדדים, תוך שאנו "שמים הכל על השולחן" במטרה להגיע להסכם גירושין ביניכם.

 

העקרונות והערכים שמובילים אותי הם:

 

  • מיקוד במטרה- הליך קצר יחסית, ממוקד, שקוף לצדדים.
  • ניסיון מקצועי רב שמאפשר פתרונות שמותאמים אליכם וגם מחוברים אל המציאות הפסיקתית והחוק במדינה
  • אני רואה לנגד עיני כמטרה וערך עליון את צימצום הנזק שנגרם לילדים כתוצאה מהגירושין. הדבר מתבטא במישורים רבים, בין היתר בכך שכחלק בלתי נפרד מהתהליך מתקיימת פגישה של בני הזוג עימי במשרד ויחד עם מדריכת הורים מומחית לגבי כל מה שנוגע לילדים כולל מה ואיך לספר להם על ההחלטה להתגרש, התייעצות לגבי מה הסדרי השהייה המתאימים ודילמות הוריות אחרות שעולות אגב הגירושין.

בנוסף הגישור מתנהל כך באופן של השארת השיח בין בני הזוג ברמה שקולה, רציונאלית ומתונה. חשוב לי להזכיר לבני הזוג כל הזמן כי יש בכוחם ובשליטתם לצמצם נזקים לילדים מעצם כך שהם יבחרו להשאיר את המלחמות והמאבקים בצד. ניתן להגיע לפתרונות מותאמים לשני הצדדים גם בלי הקזת דם. וחשוב לזכור כי גם אחרי הגירושין ממשיכים להיות זוג הורים לילדים, זוג הורים שצריך לתקשר ולתאם את ענייני הילדים כמעט ברמה יומיומית (לפעמים יותר מאשר בזמן הנישואין).

  • אין נושא שהוא מחוץ לשולחן הגישור- דנים בכל מה שמעלים בני הזוג, גם בפגישות משותפות שלי עם שני הצדדים וגם בפגישות נפרדות (שלי עם בן/בת זוג אחד בכל פעם), וזאת במטרה להגדיר את חילוקי הדעות בין הצדדים ולמצוא לכולם פתרון מוסכם.
  • פתרונות יצירתיים ומדורגים ככל שיש בכך צורך- לא כל מה שנכון לכם כיום יהיה נכון לכם בעוד 4 או 5 שנים, לכן במהלך הגישור אנו דנים בהסכמות תוך שימת לב לשינויים צפויים בעתיד, בין אם בנוגע לילדים ובין אם שיוניים הנוגעים לבני הזוג. אנו יכולים לקבוע הסכמות שמשתנות לאחר פרק זמן מסויים המוגדר בהסכם, בין אם במועד הגעה של אחד הילדים לגיל סמויים או בין אם בנקודת זמן אחרת שתיקבע בהסכמה. מטרתה של גישה זו הינה להפוך את ההסכם שלכם לכזה שנותן מענה לשנים ארוכות קדימה, וחוסך מכם התדיינות מחודשת בעוד X שנים כאשר פרמטרים מסויימים השתנו.

מאות זוגות בהם טיפלתי עד היום הצליחו לסיים את הגישור בהצלחה ולחתום בסופו של הסכם גירושין כולל.

אם אתם מתלבטים האם גישור הוא ההליך הנכון לכם, אני מזמינה אתכם ליצור עימי קשר עוד היום ולהגיע לפגישת היכרות. זיכרו- אם החלטתם להתגרש, יש לכם אפשורת לעשות זאת בצורה מכובדת, ממוקדת, קצרה וזולה, שתאפשר לכם להישאר בני אדם, להמשיך להיות זוג הורים לילדיכם, ולקבל שליטה על חייכם שאחרי הגירושין.

מוזמנים ליצור עימי קשר עוד היום לקבלת פרטים !

 

כתובת המשרד:
רחוב קלאוזנר 2,
רעננה
09-7735419
054-4806911
iditalfa@gmail.com

קבלו במתנה את ״המדריך השלם לגירושין בראייה משפחתית״:


"המדריך מסביר בצורה פשוטה וברורה את היתרונות של גישור לגירושין, והקל עלינו
את ההחלטה לבחור בדרך הזו בכדי להתגרש במהירות ובצורה מכובדת ומשותפת, תודה!"

תודות מלקוחות